Katowice Brynów – treningi personalne dla kobiet, dzieci i par. Nie lubisz rutyny? Zapraszam!26 stycznia 2023

Jeśli masz za sobą wielokrotne nieudane podejście do uprawiania sportu, to… doskonale Cię rozumiem. Nie jest łatwo wytrwać na sali treningowej, zmusić się do biegania czy chodzenia na basen, zwłaszcza zimą. Najlepszym sposobem na to, aby tym razem nie odpuścić, jest skorzystanie z pomocy trenera personalnego. Jestem do Twojej dyspozycji.

Nazywam się Joanna Orlińska, jestem wykwalifikowanym trenerem i instruktorem boksu Polskiego Związku Bokserskiego. Zapraszam na treningi personalne dla kobiet, dzieci i par osoby z Katowic Brynowa i nie tylko, które w sporcie szukają satysfakcji, ujścia dla złych emocji i szansy na wypracowanie ładnej sylwetki.

Czym jest Ladies Boxing & Kickboxing Brigade?

Ladies Boxing & Kickboxing Brigade to unikalny projekt na mapie Katowic i całego regionu. Stworzyłam go z myślą o osobach, przede wszystkim kobietach, które chcą zmienić swoje życie na lepsze poprzez sport.

Podkreślam, że Ladies Boxing & Kickboxing Brigade to nie klub fitness, a profesjonalny klub sztuk walki dedykowany kobietom. Jest świetnie wyposażony – do dyspozycji mamy ring, worki bokserskie, strefę treningu siłowego ze sztangami i wolnymi ciężarami, taśmy TRX, gumy czy piłki lekarskie. To wszystko pozwoli Ci przeprowadzić porządny, efektywny trening całego ciała pod okiem doświadczonego trenera personalnego.

Klub jest nowy, mieści się w nowoczesnym biurowcu przy ulicy Generała Zygmunta Waltera-Jankego 14 w Katowicach, na terenie Ochojca, w sąsiedztwie dzielnicy Brynów. To gwarantuje dogodny dojazd z praktycznie dowolnego zakątka Katowic. Zwłaszcza, że bezpośrednio pod biurowcem znajduje się parking dla klientów.

Ladies Boxing & Kickboxing Brigade to miejsce z klasą i w wysokim standardzie, spełniające oczekiwania współczesnej, niezależnej i bardzo wymagającej kobiety. Przyjdź, aby się o tym przekonać.

Czy wiesz, że…

na terenie klubu znajduje się sklep ze sprzętem bokserskim, w którym zaopatrzysz się m.in. w rękawice, kask, owijki, ochraniacze i wiele innych akcesoriów? Z naszą pomocą dobierzesz odpowiedni sprzęt dla siebie, unikając niepotrzebnych wydatków.

Jakie zajęcia proponuję?

Ladies Boxing & Kickboxing Brigade to miejsce, w którym możesz nie tylko schudnąć, wyrzeźbić sylwetkę i wzmocnić całe ciało, ale także odbudować swoją pewność siebie i pozbyć się stresu nagromadzonego w ciągu całego dnia czy tygodnia.

Oferuję treningi bokserskie, kickboxingu, trening funkcjonalny, stretching czy bardzo popularną Fly Yogę (pod nazwą Fly Girls).

W szczególności zapraszam na:

  1. Treningi personalne– proponuję wysokiej jakości trening funkcjonalny i siłowy, który zawsze dostosowuję indywidualnie do Twoich potrzeb. Jeśli masz problem z nadwagą lub otyłością, chcesz wzmocnić i usprawnić swoje ciało, nabrać masy mięśniowej czy poprawić swoje wyniki sportowe, to trening personalny jest dla Ciebie. Treningi są przeznaczone również dla dzieci od 13. roku życia oraz dla par – to świetna propozycja np. dla koleżanek, które za jedną opłatą mogą odbyć wspólny trening pod moim okiem.
  2. Treningi bokserskie– są bardzo efektywne i świetne na redukcję masy ciała. W ramach tych treningów nauczę Cię podstawowych kombinacji bokserskich, które przećwiczysz z partnerem lub trenerem na tarczach. Ten trening jest super alternatywą dla klasycznej siłowni, gwarantującą poprawienie kondycji i wzmocnienie całego ciała. Polecam szczególnie dziewczynom, które do tej pory nie lubiły ćwiczyć.
  3. Fitboxing– w ramach 60-minutowego treningu na workach bokserskich wyrzucisz z siebie wszystkie złe emocje, pozbędziesz się nadmiaru energii, poprawisz kondycję i koordynację ruchową, wzmocnisz ciało, odzyskasz naturalną zwinność i gibkość, a „przy okazji” pozbędziesz się nadmiarowych kilogramów. Fitboxing to jedne z najpopularniejszych zajęć w naszym klubie.

Przyjdź do Ladies Boxing Brigade i sprawdź moje treningi personalne dla kobiet, dzieci i par

Komu szczególnie polecam moje treningi personalne? Każdej kobiecie, która czuje, że chce rozpocząć swoją przygodę ze sportem, osiągnąć fajne rezultaty treningowe czy aktywnie wykorzystać odrobinę wolnego czasu z korzyścią dla swojego zdrowia.

Treningi personalne dla kobiet, dzieci i par z Katowic Brynowa, Ochojca i innych dzielnic to znakomita propozycja dla osób, które:

  • mają nadwagę czy chorują na otyłość,
  • chcą bezpiecznie poprawić swoją sylwetkę, unikając kontuzji czy bardzo poważnych problemów z kręgosłupem,
  • mają problemy z motywacją i wiedzą, że na własną rękę nie uda im się wytrwać przy sporcie,
  • potrzebują przestrzeni tylko dla siebie, aby oczyścić głowę, odzyskać równowagę życiową, zredukować stres i w ten sposób zadbać o swój samorozwój,
  • chcą zmobilizować do treningów przyjaciółkę, koleżankę, siostrę etc.  
  • mają aktywne dziecko po 13. roku życia, które interesuje się sportem, w szczególności boksem i kickboxingiem, a lekcje WF-u w szkole są dla niego zbyt nudne i nie dają mu satysfakcji. To również dobra propozycja dla nastolatków z nadwagą, otyłych, mających obniżoną samoocenę.

Zajęcia w Ladies Boxing & Kickboxing Brigade odbywają się codziennie. Godziny treningu ustalimy indywidualnie, aby nie kolidowały z Twoimi obowiązkami zawodowymi czy rodzinnymi.

Instruktor boksu PZB nr. 572/I/S/BKS/GW/2018
Najszybsze strony internetowe.
made proudly by Devdoit.pl
locationsmartphone