Trening personalny
Trening funkcjonalny i siłowy dostawany indywidualnie do Twoich potrzeb. Jeśli chcesz popracować nad sprawnością i sylwetką. Chciałabyś poprawić swoje wyniki sportowe. Masz dolegliwości i chciałabyś usprawnić swoje ciało. Nie satysfakcjonuje Cię Twoja waga i chcesz ją zredukować lub przybrać, opracujemy idealny trening dla Ciebie.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O TRENINGU PERSONALNYM

Treningi personale dla kobiet, dzieci i par w Katowicach – zrób coś tylko dla siebie!

Początek nowego roku i wczesna wiosna to dwa okresy, kiedy siłownie i kluby fitness dosłownie pękają w szwach. Trwa to około 1-2 tygodnie. Później robi się znacznie luźniej, aż w końcu na placu boju zostaje tylko stara, najwytrwalsza gwardia. Słomiany zapał to największy problem osób chcących rozpocząć swoją przygodę z aktywnością fizyczną. Najlepszym sposobem, aby wytrwać w twardym postanowieniu zrobienia czegoś dobrego dla siebie i swojego ciała jest rozpoczęcie treningów indywidualnych.

Nazywam się Joanna Orlińska, jestem licencjonowanym instruktorem boksu Polskiego Związku Bokserskiego i trenerem personalnym, który oferuje Ci maksimum zaangażowania, pełne skupienie na Tobie i Twoich potrzebach oraz pomoc w zrealizowaniu nawet bardzo ambitnych celów. Zapraszam na treningi personalne dla kobiet, dzieci i par w Katowicach - bez grama nudy i schematyczności.

Trening personalny – dlaczego warto spróbować?

Treningi personalne to propozycja skierowana do trzech grup osób:

  1. Mających złe doświadczenia z zajęciami grupowymi (słaby kontakt z instruktorem, nienadążanie za grupą, trudności z dopasowaniem się do godzin zajęć).

  2. Chcących rozpocząć swoją przygodę ze sportem „na poważnie”, z pomocą profesjonalisty, co daje dużo większe szanse na wytrwanie w postanowieniu i zrealizowanie zamierzonych celów treningowych (redukcja masy ciała, wzmocnienie mięśni, poprawa kondycji, wyrzeźbienie sylwetki, zyskanie pewności siebie).

  3. Mających problemy z motywacją, wiedzących, że samotne wyjścia na siłownię to prosty sposób na szybkie zniechęcenie się do ćwiczeń.

Jeśli należysz do którejkolwiek z tych grup, to treningi indywidualne w Ladies Boxing & Kickboxing Brigade są dla Ciebie. Nie gwarantuję, że „wkręcisz się” w ćwiczenia. Jestem natomiast przekonana, że treningi ze mną zwiększą szansę na to, że sport stanie się fundamentalną częścią Twojego życia.

Wiem co mówię. Sama przeszłam dokładnie taką samą drogę. Słyszałam, że nie dam rady, że to nie dla mnie, a jednak dziś jestem tu, gdzie jestem. Chcę się z Tobą podzielić tym doświadczeniem. Obiecuję ciężką, uczciwą pracę, za którą nagrodą będzie lepszy wygląd, lżejsza głowa i przyjemne poczucie, że wreszcie robisz coś tylko dla siebie.

Szukasz trenera personalnego dla kobiet i par? Jestem do Twojej dyspozycji

Na treningi osobiste w Katowicach pod moim okiem decydują się nie tylko dziewczyny, ale też pary. W wielu związkach jest tak, że oboje partnerów chce zacząć dbać o siebie, przejść na zdrową dietę i dać sobie wycisk np. na siłowni. To super forma wspólnego spędzania czasu i oczyszczania głowy z codziennych problemów, domowych i zawodowych.

Aby jednak miało to sens, to treningi nie mogą być chaotyczne, układane w sposób przypadkowy i niedopasowane do własnych możliwości fizycznych. To prosty przepis na kontuzje i szybkie zniechęcenie. Unikniecie tego biorąc udział w moich treningach personalnych dla par, które zawsze układam tak, aby ułatwić klientom szybkie osiągnięcie efektów, zapewnić dobrą zabawę i wyeliminować ryzyko znużenia treningiem.

Zapraszam na unikalne treningi osobiste dla kobiet

Tym, co wyróżnia treningi personalne dla kobiet, par i dzieci w Ladies Boxing & Kickboxing Brigade, jest specyfika zajęć. Łączą one w sobie elementy boksu i fitnessu (to tzw. fitboxing). Trening bokserski jest niezwykle wymagający, a dzięki temu daje rewelacyjne efekty: szybko redukuje tkankę tłuszczową, poprawia koordynację ruchową, eliminuje wady postawy, wzmacnia kręgosłup i wszystkie grupy mięśniowe, podnosi kondycję i ogólną wytrzymałość.

Co ważne, moje treningi nigdy nie są takie same. Nie pozwalam sobie na proponowanie klientom tzw. gotowców. Staram się zawsze wpleść jakieś nowe elementy do każdego treningu, aby nie nudzić ani swojego klienta, ani siebie. Jeśli więc powtarzalność i rutyna są tym, z czym kojarzą Ci się treningi na sali, to pozwól, że pozytywnie Cię zaskoczę.

Jeśli chcesz przekonać się o efektywności fitboxingu, to zapraszam na zajęcia ze mną.

Co dają treningi indywidualne dla kobiet? Czy to dobra opcja także dla Ciebie?

Największą zaletą treningu personalnego jest to, że trenując 1 na 1 z profesjonalistą masz pewność poprawnego wykonywania ćwiczeń i ich szczegółowego dopasowania do Twoich możliwości, predyspozycji fizycznych oraz oczekiwanych efektów.

Trener na bieżąco koryguje wszelkie błędy, w 100% skupia się na Tobie, motywuje Cię w trudniejszych chwilach, zachęca do przyjścia na salę, gdy dopada Cię leń, buduje z Tobą profesjonalną, partnerską relację. Dzięki temu ćwiczysz z większym zaangażowaniem, nie możesz „oszukiwać”, co przekłada się na lepszą efektywność treningu.

Jako kobieta doskonale wiem, ile masz na głowie, że miewasz gorsze momenty, że czasami nie jesteś w stanie dać z siebie więcej, a ostatnią rzeczą, o jakiej marzysz, jest męczenie się na sali ćwiczeń. Świetnie to rozumiem. I dlatego jestem trenerem personalnym, którego szukasz. Potrafiącym dopasować trening idealnie pod Ciebie, uwzględniając Twoje ograniczenia, przebyte kontuzje, a nawet nastrój.

Chcesz schudnąć? Pomogę Ci w tym. Chcesz odzyskać pewność siebie? Wiem, jak Ci to ułatwić. Marzysz o super sylwetce i pozbyciu się porannego bólu całego ciała? Bierzmy się do pracy!

Trener osobisty dla dzieci – kiedy warto zafundować profesjonalne treningi swojemu dziecku?

Treningi indywidualne dla dzieci cieszą się coraz większą popularnością wśród rodziców, którzy szukają jakiejś ciekawej formy aktywności dla swoich pociech. Jest to świetny sposób na zagospodarowanie nadmiaru energii, oczyszczenie głowy po całym dniu spędzonym w szkole i na nauce, a także na poradzenie sobie z różnymi problemami zdrowotnymi.

Treningi personalne dla dzieci pod moim okiem to optymalny wybór w sytuacji, gdy Twoje dziecko:

  • interesuje się sportem, szczególnie boksem, fitnessem, crossfitem i kulturystyką,

  • ma niespożyte pokłady energii,

  • ma nadwagę lub choruje na otyłość,

  • ma problemy podczas lekcji WF-u w szkole,

  • ma różnego rodzaju dysfunkcje ruchowe,

  • chce poprawić sylwetkę, nabrać siły, wyrzeźbić ciało,

  • jest nieśmiałe, zamknięte w sobie, ma kompleksy i potrzebuje wzmocnić pewność siebie.

Wpadnij na najlepszą salę ćwiczeń dla kobiet w Katowicach!

Treningi indywidualne dla kobiet, par i dzieci organizuję w Katowicach przy ulicy Jankego 14. Do naszej dyspozycji są wszystkie przyrządy niezbędne do przeprowadzenia efektywnego, intensywnego i ciekawego treningu, w tym piłki lekarskie, worki treningowe, taśmy TRX, Kettle Balls, taśmy Loop. 

Nie musisz inwestować w super ciuchy! Na początek wystarczy Ci zwykła torba sportowa, wygodne legginsy i buty oraz dobry stanik/top. W Ladies Boxing & Kickboxing Brigade obowiązuje prosta zasada: nikt nie ocenia nikogo przez pryzmat wyglądu i markowych ubrań. Najważniejsze jest zaangażowanie, do czego będę Cię mocno motywować.

Ladies Boxing Brigade to mój autorski projekt, który jest sumą pasji, ciężkiej pracy oraz wysokich kwalifikacji. Chcę podzielić się z Tobą moim czasem, doświadczeniem i kompetencjami, aby pomóc Ci w odważeniu się na pozytywną zmianę w Twoim życiu. Sama przeszłam to wiele lat temu i wiem, jak dużym wsparciem jest asysta profesjonalnego trenera, który nie pozwoli Ci odpuścić, da pozytywnego kopa do przyjścia na salę i stworzy warunki do zadbania zarówno o swoje ciało, jak i psychikę.

W treningach personalnych i grupowych biorą udział osoby z całych Katowic, w tym z Brynowa czy Piotrowic-Ochojca. Nie chcesz trenować sama? Sprawdź moją ofertę treningów dla par oraz zapytaj mnie o specjalne programy treningowe dla dzieci i młodzieży.

Instruktor boksu PZB nr. 572/I/S/BKS/GW/2018
Najszybsze strony internetowe.
made proudly by Devdoit.pl
locationsmartphonecross