Katowice Piotrowice-Ochojec – zapraszam na treningi personalne dla kobiet, dzieci i par26 stycznia 2023

Trening personalny to zdecydowanie najlepszy sposób na rozpoczęcie swojej przygody ze sportem. Dotyczy to szczególnie pań, które do tej pory nie lubiły ćwiczyć, zaliczyły wiele nieudanych podejść do treningów i zawsze szybko się zniechęcały. Pod okiem doświadczonego trenera można w krótkim czasie i bez kontuzji zrealizować swoje cele, nawet te najambitniejsze.

Nazywam się Joanna Orlińska, jestem trenerem personalnym i instruktorem boksu Polskiego Związku Bokserskiego. Zapraszam Cię na treningi personalne dla kobiet, dzieci i par z Katowic Piotrowic-Ochojca i nie tylko. Sprawdź, dlaczego warto.

Treningi personalne dla kobiet – świetny wybór również dla Ciebie

Jeśli czujesz i widzisz, że przydałoby Ci się trochę ruchu, ale nie masz dość motywacji do rozpoczęcia treningów, to zapraszam na treningi personalne prowadzone pod moim okiem.  Ćwiczą ze mną dziewczyny, które chcą schudnąć, zbudować efektowną masę mięśniową, pozbyć się dolegliwości ze strony kręgosłupa, wzmocnić ciało, poprawić kondycję, ale też wyrwać się z domu i odpocząć psychicznie od pracy.

Treningi personalne to połączenie treningu funkcjonalnego i siłowego, który zawsze dostosowuję indywidualnie do potrzeb i możliwości ćwiczącej osoby. Skrupulatnie układam plan treningowy, aby wykluczyć ryzyko przeciążenia, kontuzji i tym samym zniechęcania.

Chcesz poprawić swoje wyniki sportowe? Masz dolegliwości ze strony np. kręgosłupa czy stawów, rano boli Cię całe ciało i widzisz, że w wciąż młodym wieku masz bardzo ograniczone możliwości fizyczne? Nie jesteś zadowolona ze swojej wagi, chcesz ją zredukować lub wprost przeciwnie – zbudować ładną masę mięśniową? Umów się na pierwsze zajęcia w Ladies Boxing & Kickboxing Brigade – opracuję idealny trening dla Ciebie.

Treningi dla par

Treningi personalne dla par to świetna propozycja dla dziewczyn, które chcą się wzajemnie motywować do ćwiczeń, razem dojeżdżać na zajęcia, a przy okazji trochę zaoszczędzić. Tutaj w ramach jednej opłaty trenują dwie osoby – jest to więc idealne rozwiązanie np. dla sióstr, przyjaciółek czy koleżanek.

Parom dedykuję treningi bokserskie, w ramach których nauczycie się postawy, kroków, wyprowadzania ciosów i całych kombinacji bokserskich. Taki trening jest optymalnym uzupełnieniem dla fitboxingu, czyli bardzo intensywnego treningu na worku bokserskim, z wyprowadzaniem dużej liczby ciosów. W ciągu 60 minut wyrzucisz z siebie złe emocje, stres, pozbędziesz się nadmiaru energii, przy okazji wzmacniając całe ciało, poprawiając zwinność, gibkość i koordynację oraz odbudowując pewność siebie.

Treningi personalne dla dzieci

Ladies Boxing & Kickboxing Brigade to klub otwarty również na dzieci od 13. roku życia i nastolatków, którzy szukają atrakcyjnych, angażujących zajęć sportowych z elementami sztuk walki.

Treningi personalne dla dzieci, w tym trening kickboxingu, boksu oraz motoryki, to znakomita propozycja dla młodych ludzi, którym lekcje WF-u w szkole stanowczo nie wystarczają. Zapraszam dzieci od 13. roku życia i młodzież szukającą możliwości uprawiania sportu pod okiem profesjonalnego trenera, mających nadmiar energii, trochę wolnego czasu, chcących odpocząć psychicznie od szkoły, a może nawet wiążących swoją przyszłość ze sportem.

Treningi dla dzieci to również świetny wybór dla młodych ludzi chcących poprawić swoją sylwetkę, schudnąć, podnieść własną samoocenę i nabrać pewności siebie.

Dlaczego Ladies Boxing & Kickboxing Brigade?

Ladies Boxing & Kickboxing Brigade to nowoczesny klub sztuk walki dla pań, który stworzyłam z myślą o współczesnej kobiecie – bardzo wymagającej, z klasą, świadomej własnych potrzeb, szukającej miejsca na wysokim poziomie, w którym może zadbać o swoje ciało.

Klub mieści się w nowoczesnym biurowcu,  przy Generała Zygmunta Waltera-Jankego 14. Do dyspozycji klientów jest parking znajdujący się bezpośrednio pod budynkiem, co ułatwi Ci dojazd z dowolnej części Katowic.

Na miejscu znajduje się sklep ze sprzętem bokserskim, w którym zaopatrzysz się w rękawice, kask, owijki, ochraniacze na piszczele i inne potrzebne akcesoria. Pomożemy Ci dobrać odpowiedni sprzęt, dlatego na dobry początek zainwestuj tylko w wygodne legginsy i dobry stanik sportowy czy top.

W klubie znajduje się wszystko, co jest potrzebne do przeprowadzenia efektywnego treningu – czy to personalnego, bokserskiego czy w ramach zajęć z fitboxingu. Mamy ring, worki bokserskie, strefę do treningu siłowego ze sztangami i wolnymi ciężarami, taśmy TRX, gumy czy piłki lekarskie.

Czy wiesz, że…

w Ladies Boxing & Kickboxing Brigade prowadzimy zajęcia z boksu, kickboxingu, treningu funkcjonalnego, stretchingu i Fly Yogi (pod nazwą Fly Girls)?

Zajęcia w Ladies Boxing & Kickboxing Brigade odbywają się codziennie, godziny treningów personalnych ustalam indywidualnie, dopasowując je do Twojego grafiku. Już teraz skontaktuj się ze mną i umówmy się na pierwszy trening – jestem przekonana, że wrócisz po więcej.

Instruktor boksu PZB nr. 572/I/S/BKS/GW/2018
Najszybsze strony internetowe.
made proudly by Devdoit.pl
locationsmartphone