Sala ćwiczeń dla kobiet w Katowicach – treningi indywidualne, trener osobisty. Przyjdź do Ladies Boxing & Kickboxing Brigade26 stycznia 2023

Łatwo jest powiedzieć sobie: od jutra zaczynam ćwiczyć. Dużo trudniej jest jednak wytrwać w tym postanowieniu. Zwłaszcza, gdy treningi są nudne, wtórne, a przy tym nie przynoszą spodziewanych efektów.

Wiem, jak możesz tego uniknąć i utrzymać swoją motywację na bardzo wysokim poziomie. Zapraszam Cię na salę ćwiczeń dla kobiet w Katowicach, na treningi indywidualne pod okiem trenera osobistego. Wspólnie zadbamy o to, abyś mogła jak najszybciej wrócić do formy i nareszcie zrobić coś dobrego tylko dla siebie.

Ladies Boxing & Kickboxing Brigade – stworzyłam tę salę ćwiczeń w Katowicach również dla Ciebie

Nazywam się Joanna Orlińska, jestem wykwalifikowanym trenerem personalnym i instruktorem boksu Polskiego Związku Bokserskiego. Już jakiś czas temu zauważyłam, że w Katowicach brakuje sali ćwiczeń dedykowanej kobietom, spełniającej nasze wymagania pod względem komfortu, standardu wykończenia, dostępnych udogodnień czy atmosfery.

Postanowiłam to zmienić. Efektem mojej pracy jest Ladies Boxing & Kickboxing Brigade, czyli unikalna sala ćwiczeń dla kobiet w Katowicach – od początku tworzona z myślą o potrzebach współczesnej, niezależnej, świadomej swoich potrzeb kobiety.

Ladies Boxing & Kickboxing Brigade to nowoczesny klub, który mieści się w komfortowym biurowcu przy ulicy Generała Zygmunta Waltera-Jankego 14 w Katowicach, na terenie Ochojca, w sąsiedztwie dzielnicy Brynów.

To warto wiedzieć

Do klubu wygodnie dojedziesz z każdego miejsca w Katowicach. Pod biurowcem znajduje się również parking dla klientów.

Na terenie klubu działa sklep ze sprzętem bokserskim, w którym możesz kupić m.in. rękawice, kask, owijki czy ochraniacze na piszczele. Zapewniamy fachową pomoc przy doborze odpowiednich akcesoriów.

Świetnie wyposażona sala ćwiczeń

Ladies Boxing & Kickboxing Brigade to klub sztuk walki, w którym możesz odbywać profesjonalne treningi funkcjonalne, ogólnorozwojowe, bokserskie, kickboxingu, fitboxingu czy motoryczne.

W klubie znajduje się wszystko, co tylko jest potrzebne do przeprowadzenia porządnego, efektywnego treningu. Korzystamy z ringu bokserskiego, worków, mamy strefę przeznaczoną do treningu siłowego ze sztangami i wolnymi ciężarami, taśmy TRX, gumy czy piłki lekarskie.

Podkreślę, że sala jest urządzona z klasą, a całe zaplecze klubu spełnia standardy nawet bardzo wymagających pań.

Szeroki wybór treningów w Ladies Boxing & Kickboxing Brigade

Ladies Boxing & Kickboxing Brigade to odpowiednie miejsce dla kobiet, które mają silną motywację do wprowadzenia pozytywnej zmiany w swoim życiu.

Chcesz schudnąć, wzmocnić się, poprawić wyniki w sporcie, pozbyć porannego bólu kręgosłupa, nabrać masy mięśniowej, efektownie wyrzeźbić sylwetkę, wyrzucić z siebie złe emocje i stres, a może po prostu szukasz przestrzeni, w której możesz odpocząć od obowiązków zawodowych i domowych? Zapraszam na moją salę ćwiczeń dla kobiet w Katowicach.

W Ladies Boxing & Kickboxing Brigade skorzystasz z treningów bokserskich, kickboxingu, treningu funkcjonalnego, stretchingu czy bardzo popularnych zajęć Fly Yogi (pod nazwą Fly Girls).

Szczególnie polecam:

  • Treningi personalne– przeznaczone zarówno dla pań, jak i par (np. koleżanki, siostry, sąsiadki etc.) oraz dzieci i młodzieży od 13. roku życia. To świetny wybór dla osób, które chcą wzmocnić i usprawnić ciało, zrzucić zbędne kilogramy czy poprawić swoje wyniki sportowe.
  • Treningi bokserskie– bardzo popularne wśród par np. przyjaciółek, które w ramach jednej opłaty mogą trenować wspólnie. Treningi bokserskie są niezwykle efektywne, gwarantują szybkie wypracowanie ładnej sylwetki, wzmocnienie całego ciała i poprawienie kondycji.
  • Fitboxing – są to bardzo intensywne, 60-minutowe treningi na workach bokserskich, które pozwalają poprawić koordynację ruchową, wzmocnić całe ciało, odzyskać naturalną zwinność i gibkość, spalić tłuszcz, a przy okazji pozbyć się nadmiaru energii, odbudować pewność siebie i zredukować stres.

Treningi indywidualne – dlaczego warto?

Treningi indywidualne są prowadzone przez trenera osobistego, który może się w 100% skupić na Tobie, ewentualnie na dwóch osobach (gdy chcesz ćwiczyć z partnerką). Ma czas, aby Cię poznać, uzyskać od Ciebie kilka podstawowych informacji (m.in. na temat przebytych kontuzji, problemów zdrowotnych i doświadczeń ze sportem), co już na starcie daje dużą przewagę w porównaniu z zajęciami grupowymi.

Trener osobisty układa indywidualny plan treningowy, który z jednej strony ma doprowadzić Cię do osiągnięcia zamierzonych celów (schudnięcia, wzmocnienia ciała, poprawienia kondycji etc.), a z drugiej będzie idealnie dopasowany do Twoich możliwości fizycznych oraz ilości czasu, jakim dysponujesz.

Ćwiczenia pod nadzorem trenera osobistego są również bezpieczne dla Twojego ciała. Trener nigdy nie zaproponuje czegoś, co przekracza Twoje możliwości, dbając o precyzyjny dobór obciążeń. Dzięki temu minimalizujemy ryzyko kontuzji i przemęczenia, co również sprzyja zachowaniu wysokiej motywacji do treningu.

Przekonana? W takim razie już teraz zapraszam Cię na salę ćwiczeń w Katowicach, do Ladies Boxing & Kickboxing Brigade w COB Fitness Premium Club przy ulicy Jankego 14. Zajęcia odbywają się codziennie, a godzinę treningu możemy dopasować do Twojego grafiku.

Instruktor boksu PZB nr. 572/I/S/BKS/GW/2018
Najszybsze strony internetowe.
made proudly by Devdoit.pl
locationsmartphone